بادگیر

0 تومان

هم اکنون شما تعداد 0 محصول در سبد دارید

افزودن به سبد خرید
مشخصات محصول
جنس هنگام لمس نرم و سبک
تن خور متناسب
قد رو باسن
زیپ ✔︎ ضد آب
کد کالا BG626
کلاه ✔︎
استین ✔︎
کاربرد روزمره، مسافرت، موتور سواری، پیاده روی و...

بادگیر مردانه :

کاربرد بادگیر مردانه؟

ابتدا باید بدانیم بادگیر مردانه چیست و چه تفاوتی با سویشرت و هودی‌ مردانه دارد؟ پس از آن به سراغ مدل های مختلف بادگیر های مردانه می رویم تا شما را با انواع مختلف بادگیر ها آشنا کنیم.

بادگیر نوعی لباس مردانه است که برای استفاده در مناطقی که وزش باد در آن‌ها شدت دارد، طراحی شده است. همچنین انتخاب مناسبی برای فصل پاییز می‌باشد. به خصوص برای روزهای بارانی گزینه بسیار مناسبی است. بادگیر می‌تواند دارای کلاه و جیب هم باشد. همچنین بادگیر، شما را در هنگام بارندگی از خیس شدن محافظت می‌نماید. اگر بادگیر مورد نظر شما دارای کلاه باشد، معمولا کشی در اطراف آن برای تنگ کردن یا گشاد کردن آن در نظر گرفته شده است تا در سرما و باران اصلا خیس نشوید. همچنین اکثر جیب های بادگیر مردانه دارای زیپ می باشد تا از اشیاء داخل جیب شما نیز محافظت کند.

از دیگر موارد استفاده بادگیر مردانه، می‌توان به زمان مسافرت و پیک نیک اشاره کرد. برای مثال هنگامی که شما قصد رفتن به جنگل را دارید یا دوست دارید به جایی سفر کنید که منطقه بادخیزی به شمار می‌آید، مانند کویر، بادگیر مردانه انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. معمولا بادگیرها طوری طراحی می‌شوند که هم ضد آب باشند که در شرایط بارانی محافظ شما باشند و هم ضد باد تا شما را از وزش شدید باد در امان نگه دارند. البته بادگیرهایی نیز وجود دارند که فقط در مقابل باد کارایی دارند و ضد آب نیستند. طبیعتا این نوع بادگیرها قیمت کمتری نسبت به بادگیرهای مقاوم در مقابل آب و باران دارند. مزیت خیلی مهمی که بادگیر مردانه دارد، سبک بودن آن می‌باشد به طوری که در صورت حمل آن در ساک یا چمدان خود، خواهید داد که جای زیادی اشغال نمی‌کنند. علاوه بر این گاهی اوقات در مناطقی هستید که برودت هوا خیلی زیاد نیست اما وزش باد باعث می‌شود احساس سرما کنید. در این حالت پوشیدن بادگیر مردانه به شدت توصیه می‌شود.

شما می توانید بادگیر مردانه را در هنگام موتور سواری نیز استفاده کنید تا فشار کمتری هنگام رانندگی به شما وارد شود.

چگونه یک بادگیر مردانه خوب بخریم؟

زمانی که قصد خرید یک بادگیر مردانه خوب را دارید، نکات زیر را باید رعایت کنید:

بهتر است بادگیر مردانه انتخابی شما دارای کلاه باشد تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید. همچنین بهتر است کلاه بادگیر دارای کش‌هایی برای تنظیم نیز باشد.

همچنین در صورت خرید بادگیر کلاه دار باید اندازه کلاه آن به گونه‌ای باشد تا بتوان زیر آن در صورت لزوم یک کلاه ایمنی مثلا برای مواقع موتور سواری قرار داد.

اندازه بادگیر مردانه باید متعادل باشد. نه خیلی تنگ باشد که نتوان زیر آن لباس دیگری پوشید و نه خیلی گشاد که هم زیبا یه نظر نرسد هم راحت نباشد.

در صورت تهیه بادگیر زیپ دار بهتر است زیپ‌های آن ضد آب و باران باشند و دارای زبانه برای بالا و پایین کشیدن باشد تا بتواند تمامی قسمت های بادگیر را ببندد.

در صورت تهیه بادگیر جیب دار بهتر است جیب‌های آن دارای درپوش ضد آب یا همان زیپ دار باشد.

بهتر است درزها و دوخت‌های بادگیر نسبت به آب نیز مقاوم باشند تا از هیچ قسمتی از آن آب را وارد بدن شما نکند.

همچنین بهتر است قد آن به قدری بلند باشد که تا زیر قسمت کمر شلوار را بپوشاند و دارای بند مخصوص برای کیپ کردن قسمت پایین تنه باشد تا هنگام موتور سواری و ایستادن در مناطق بادخیز باد از هیچ جا وارد بادگیر نشود.

همچنین بهتر است آستین‌های بادگیر دارای کش باشد تا استین های شما را کاملا بپوشاند.

پس با مطالع کردن قسمت بالا و وارد شدن به سایت راینیکس شما میتوانید بادگیر مورد نظر خود را با هر سلیقه ای انتخاب کنید.

بادگیر در چهار رنگ چهار سایز با کیفیت
دوخت عالی سبک برایه بیرون و باشگاه مناسب برایه دوستان شیک پوش

.m.l.xl.xxl

مشخصات عمومی
کد کالا
جنس
طرح پارچه
قد
زیپ
جیب
کلاه
استین
جنس هنگام لمس
تن خور
نوع استین
کاربرد