اسلش مردانه اند

0 تومان

هم اکنون شما تعداد 0 محصول در سبد دارید

افزودن به سبد خرید
مشخصات محصول
قواره خوش فرم
جنس غواصی
فاق بلند
کد کالا SL521
مورد استفاده در خانه، باشگاه و پیاده روی
طرح پارچه ساده
جیب ✔︎
قد زیر موچ پا

شلوار اسلش مردانه :

شلوار اشلس مردانه یکی از پر طرف دار ترین نوع لباس است که به دلیل شیک بودن و راحتی مورد استفاده اکثر مردان شده است.

شلوار اسلش با جنس غواصی درجه یکی که دارد توانایی کشسانی بالایی دارد پس شما میتوانید آن را هنگام ورزش به راحتی استفاده کنید و راحتی را در خود احساس کنید.

شلوار اسلش چیست؟

شلواراسلش نوعی شلوار است که کاربردهای مختلفی دارد و بسته به نوع نیاز افراد، دارای کاربری های مختلف و متنوعی می باشد. در واقع شلواراسلش یک نوع شلوار راحتی است که در اکثر مواقع از آن به عنوان شلوار ورزشی، شلوارهایی که برای تیپ بیرون (به استثناء مکان های رسمی) و هم بعضی مدل ها هم به عنوان لباس راحتی و خانگی استفاده می شود. به علت اینکه از این شلوار کاربردهای مختلفی دارد، باعث محبوبیت آن بین افراد شده است به خصوص جوانان به آن علاقه بیشتری نشان می دهند. کمر شلوار اسلش کشی است و ضخامت آن از متوسط تا زیاد و پهن متغیر است ؛ کمر این نوع شلوار دارای یک بند است که تنگی و گشادی کمر با آن قابل تنظیم است. پاچه های این نوع شلوار ساده و کمی آزاد است و در بعضی مدل ها در مچ آن کش می خورد.

شلوار اسلش مردانه :

این مدل از اسلش ها پرفروش ترین نوع این شلوارها هستند. بسته به نوع سلیقه مشتری به دو دسته طرحدار و ساده دسته بندی میشود. به طور کلی نوع ساده ی این اسلش ها محبوب تر است و دارای دو جیب در جلو و یک جیب در پشت می باشد.

اسلش مردانه در دورنگ جنس غواصی درجه 1 با دوخت عالی خوش تن برایه باشگاه برا پیاده روی ودر 4 سایز .m.l.xl.xxl

از شلوار های اسلش بسیار راحت و پر طرفدار

این روز ها شلوار اسلش مردانه طرح جدید است که دارای جنس پارچه نخی بوده و دارای طراحی بی نظیر است که جلوه ای ویژه به تیپ و استایل شما می بخشد.

این شلوار نه تنها در منزل، بلکه در گردش، باشگاه و خارج از منزل می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این محصول به صورت فری سایز بوده و کسانی که سایز آن ها لارج  تا ایکس لارج  می باشد می توانند از آن استفاده نمایند.

لطفا توجه داشته باشید آرم روی شلوار متغییر می باشد

توجه داشته باشید محصولات حراجی مرجوع و تعویض ندارند پس لطفا هنگام انتخاب در مورد سایز و رنگ دقت لازم را داشته باشید.

مشخصات عمومی
کد کالا
جنس
طرح پارچه
قد
جیب
قواره
فاق
مورد استفاده