اسلش مردانه ریبوک

0 تومان

هم اکنون شما تعداد 0 محصول در سبد دارید

افزودن به سبد خرید
مشخصات محصول
قواره خوش فرم
جیب ✔︎
قد زیر موچ پا
مورد استفاده در خانه، باشگاه و پیاده روی
کد کالا SL518
طرح پارچه ساده
فاق بلند
جنس غواصی

شلوار اسلش مردانه :

شلوار اشلس مردانه یکی از پر طرف دار ترین نوع لباس است که به دلیل شیک بودن و راحتی مورد استفاده اکثر مردان شده است.

شلوار اسلش با جنس غواصی درجه یکی که دارد توانایی کشسانی بالایی دارد پس شما میتوانید آن را هنگام ورزش به راحتی استفاده کنید و راحتی را در خود احساس کنید.

شلوار اسلش چیست؟

شلواراسلش نوعی شلوار است که کاربردهای مختلفی دارد و بسته به نوع نیاز افراد، دارای کاربری های مختلف و متنوعی می باشد. در واقع شلواراسلش یک نوع شلوار راحتی است که در اکثر مواقع از آن به عنوان شلوار ورزشی، شلوارهایی که برای تیپ بیرون (به استثناء مکان های رسمی) و هم بعضی مدل ها هم به عنوان لباس راحتی و خانگی استفاده می شود. به علت اینکه از این شلوار کاربردهای مختلفی دارد، باعث محبوبیت آن بین افراد شده است به خصوص جوانان به آن علاقه بیشتری نشان می دهند. کمر شلوار اسلش کشی است و ضخامت آن از متوسط تا زیاد و پهن متغیر است ؛ کمر این نوع شلوار دارای یک بند است که تنگی و گشادی کمر با آن قابل تنظیم است. پاچه های این نوع شلوار ساده و کمی آزاد است و در بعضی مدل ها در مچ آن کش می خورد.

شلوار اسلش مردانه :

این مدل از اسلش ها پرفروش ترین نوع این شلوارها هستند. بسته به نوع سلیقه مشتری به دو دسته طرحدار و ساده دسته بندی میشود. به طور کلی نوع ساده ی این اسلش ها محبوب تر است و دارای دو جیب در جلو و یک جیب در پشت می باشد.

اسلش مردانه در دو رنگ

جنس غواصی درجه 1 با دوخت عالی خوش تن برایه باشگاه برا پیاده روی و در

4 سایز .m.l.xl.xxl
طرح نایک
طرح اند
طرح نیو بالانس
طرح ریبوک
طرح جاست دویت
طرح 03 ادیداس
موجود است قیمت 110.000

مشخصات عمومی
کد کالا
جنس
طرح پارچه
قد
جیب
قواره
فاق
مورد استفاده