ست تیشرت شلوارک پسرانه جردن

ست تیشرت شلوارک پسرانه جردن

0 تومان

هم اکنون شما تعداد 0 محصول در سبد دارید

افزودن به سبد خرید
مشخصات محصول
جنس نخ پنبه عالی
بند
ماکزیمم دمای شستشو 40 درجه سانتی‌گراد
آستین کوتاه
کمر کشی
نوع شستشو دستی
کد کالا STVSH474
یقه گرد

ست تیشرت و شلوارک :

ست تی شرت و شلوارک مردانه یکی از انواع پوشاک مردانه است که در فصل‏های گرم سال مثل تابستان و بهار بیشتر مورد استفاده قرار می‏گیرد. وقتی می‏خواهید این نوع ست‏ها را خریداری کنید باید در نظر بگیرید که ست تی شرت و شلوارک مردانه را برای ورزش کردن لازم دارید یا پیاده روی روزانه؟ زیرا امروزه این ست‏های مردانه با توجه به نوع فعالیت و ورزشی که افراد انجام می‏دهید از الیاف مخصوصی تولید شده‌اند و بر این اساس به انواع مختلفی تقسیم بندی شده‏اند.

انواع ست تی شرت و شلوارک مردانه :

برای خرید ست تی شرت و شلوارک حتماً باید به نوع الیاف به کار رفته در آن دقت کنید تا با کیفیت‌ترین لباس را خریداری کنید. نوع الیاف بکار رفته در ست‏های لباس مردانه یا زنانه تأثیر زیادی در کیفیت و دوام لباس‏ها دارند؛ بنابراین با آشنایی از نوع الیاف لباس‏ها به کیفیت لباس‌هایی که قصد خرید آن‏ها را دارید پی می‏برید. معمولاً نوع الیاف بکار رفته در لباس‏ها، برای نوع خاصی از فعالیت بدنی مناسب هستند.

یکی از  نوع های ست تیشرت و شلوارک از جنس الیاف پنبه‏ای است که بیشتر برای فعالیت‏های بدن‌سازی در باشگاه‌های ورزشی و منزل مناسب هستند. این نوع لباس‏ها عرق را به خود جذب می‏کنند و باعث مرطوب شدن و احساس سنگینی در لباس می‌شو‌ند؛ زیرا رطوبت عرق در این نوع لباس‏ها تبخیر نمی‏شود. این امر در حین فعالیت ورزشی موجب ایجاد بوی بد، در بدن شود. طبق تجربیات به دست آمده هنگام استفاده طولانی مدت از ست تی شرت و شلوارک با الیاف پنبه‏ای، حالت اولیه لباس از بین می‏رود و لباس به‌اصطلاح گشاد می‏شود و دیگر شخص نمی‏تواند از آن استفاده کند. از طرف دیگر برای افرادی که پوست حساسی دارند، جذب رطوبت عرق در این نوع لباس‏ها موجب حساسیت‏های پوستی مثل قرمزی پوست شود؛ زیرا رطوبت موجود در پارچه موجب رشد باکتری و قارچ می‌شو‌د؛ بنابراین اگر از این ست‏های پنبه‌ای خریداری کرده‏اید حتماً بعد از هر فعالیت ورزشی آن را بشویید و اجازه دهید در فضای باز و جلوی نور آفتاب و ورزش باد خشک شوند.

ست تی شرت و شلوارک با الیاف مصنوعی با الیافی مانند پلی پروپیلن، گرافیت و پلی استر یا ترکیبی از این سه الیاف تولید شده‌اند. لباس‌هایی که این نوع الیاف در آن‏ها به کار رفته است رطوبت حاصل از عرق را به خود جذب نمی‏کنند و حتی باعث تبخیر رطوبت لباس می‌شوند. تبخیر شدن رطوبت لباس به دلیل بافت شبکه‏ای پارچه است که باعث عبور هوا به درون بافت پارچه می‌شو‌د و رطوبت حاصل از عرق را تبخیر می‏کند. این ویژگی باعث می‌شو‌د لباس به خاطر رطوبت سنگین نشود و بدن، بوی بدی به خود نگیرد. جنس الیاف این نوع لباس‏ها حالت کشسانی دارد و در اثر استفاده طولانی مدت و شستشوهای مداوم، شکل و فرم اولیه خود را حفظ می‏کند؛ بنابراین از دوام زیادی برخوردارند. از این نوع ست تی شرت و شلوارک مردانه در انواع فعالیت‏های ورزشی مانند دویدن‏های طولانی، دوچرخه سواری و سایر فعالیت‏هایی که تعریق زیادی دارند، می‏توانید استفاده کنید.

مشخصات عمومی
کد کالا
جنس
کاربرد
یقه
آستین
طرح
جنس پارچه
دکمه
زیپ
جیب
بند
نوع شستشو
نحوه شستشو
ماکزیمم دمای شستشو
اتوکشی
ماکزیمم دمای اتوکشی
سایر توضیحات
کمر