تیشرت دخترانه اند

تیشرت دخترانه اند

0 تومان

هم اکنون شما تعداد 0 محصول در سبد دارید

افزودن به سبد خرید
مشخصات محصول
قد روی باسن
مورد استفاده روزانه، مهمانی، ورزشی
استایل اسپرت، روزمره
تن خور Standard Fit معمولی
طرح ساده
جنس نخ عالی
کد کالا TZ411
برند آندر آرمور

تیشرت زنانه :

از جمله لباس هایی که در کمد لباس هر شخصی می توان پیدا کرد تیشرت ها و لباس های راحتی است. این دسته از لباس ها به دلیل طراحی و کیفیتی که دارند در اکثر مواقع به سایر لباس ها ترجیح داده می شوند. این محصول از پارچه نخی درجه یک وبا کیفیت دوخته شده است. استفاده از این پارچه سبب نرمی و لطافت محصول شده و این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه لباس های راحتی بطور معمول و در بیشتر مواقع بر تن افراد است، بنابراین نرمی و لطافت آن ها مهم می باشد. از طرفی محصولات تولید شده با این پارچه از جمله همین تیشرت به دلیل نوع الیافی که در آن ها بکار رفته است از تعریق بیش از اندازه بدن جلوگیری می کند و مانع از ایجاد بوی نامطبوع می شوند پس شما می توانید این تیشرت را هنگام ورزش در خانه یا باشگاه استفاده کنید.

علاوه بر این پارچه نخی، که در این تیشرت به کار گرفته شده است، به دلیل الیاف بکار رفته در آن از مقاومت بالایی برخوردار هستند که همین امر سبب افزایش طول عمر این لباس می شود.

نکات مهم برای قبل از خرید تیشرت

  • کیفیت: اولین معیاری که برای خرید مدل تیشرت زنانه و دخترانه باید در نظر داشته باشید، کیفیت آن است. لباسی را بخرید که بتوانید در هر وضعیتی آن را بپوشید. به هیچ عنوان کیفیت را به زیبایی و موارد دیگر ترجیح ندهید.

 

  • سایز: هنگام خرید یک تیشرت ورزشی به انتخاب سایز تیشرت مورد نظر دقت کنید تا هنگام استفاده از تیشرت احساس راحتی کنید، در غیر این صورت اگر تیشرت مورد نظر برای شما تنگ و یا گشاد باشد شما نمی توانی در آن راحت باشید و مدت طولانی از آن استفاده کنید.

 

  • پارچه: برای خرید تیشرت پارچه مناسب انتخاب کنید تا علاوه بر ماندگاری تیشرت، کاملا احساس راحتی داشته باشید. مخصوصا اگر فقط قادر به پوشیدن متریال‌های خاصی می‌باشید و حساسیت دارید، این معیار را در اولویت قرار دهید. معمولا متریال‌هایی که برای تیشرت استفاده می‌شوند، شامل: کتان، پلی‌استر، لینن، نخی و… است.

 

  • طراحی: طراحی ها و مدل های تیشرت زنانه و دخترانه از تنوع بالایی برخوردار است که این عمر باعث می شود تا شما هنگام خرید تیشرت ورزشی به راحتی بتوانید تیشرت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
مشخصات عمومی
کد کالا
جنس
قد
طرح
استایل
مورد استفاده
برند
فصل استفاده
تن خور